Sigortalı Nakliyat

Firmamız Güvencesi İle Taşının

Sigortalı Nakliyat

Nakliyatın firma ve müşteri açısından sorunsuz ve stressiz bir şekilde tamamlanabilmesi için iki taraf arasında mutlaka bir güven bağı kurulmalıdır. Aksi taktirde müşterilerin herhangi bir aksaklıkla karşılaşması durumunda yanlış anlaşılmalar ortaya çıkması mümkündür. Güven bağının kurulması ve yanlış anlaşılmaların olmaması için firmanın pek çok özelliğe sahip olması gerekmektedir. Bu özelliklerin başında sigortalama gelmektedir. Zeytinburnu Sigortalı nakliyat yapmayan bir firma müşterilerin eşyalarını ve maddi değerlerini tehlikeye atmaktadır. Bu durum müşterilerin maddi durumuna, firmanın da itibarına darbe indirebilmektedir. Firmamız her iki durumun da gerçekleşmesine engel olmak ve güvenli bir nakliyat hizmeti sunmak için her hizmetinden önce sigortalama yapmaktadır. Şirketimizin bu tutumu Zeytinburnu Cantürk Nakliyat isminin tüm Türkiye’de bilinir hale gelmesine olanak saplamıştır.

  

  

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat 

Zeytinburnu Evden eve nakliyat şirketimizin sıklıkla talep edilen hizmetleri arasında zirvede yer almaktadır. Bu hizmetin sık tercih edilmesinin sebebi, şehirde yapılan yenileme çalışmalarına bağlı olarak artan taşınma sayısıdır. Bunun yanında insanların şehirler arasında daha rahat yer değiştirebilmesi ve sunduğumuz nakliyat hizmetinin uygun fiyatlı olması da bu hizmetin tercih edilme sıklığını arttırmaktadır. Şirketimiz tarafından sunulan hizmetin uygun fiyatlı olmasının yanında güvenli olması da firmamıza olan talebi arttırmaktadır. Zeytinburnu Cantürk Nakliyat olarak firmamıza emanet edilen eşyalar kusursuz bir şekilde taşınabilmek için çeşitli adımlardan geçmektedir. Bu adımlardan biri olan paketlemede eşyaların tamamı kaliteli ambalajlar ve gelişmiş tekniklerle koruma altına alınmaktadır. Paketlemenin başarılı sonuç vermesi için uzman personellerden yardım alınmaktadır. Her ne kadar eşyalar iyi bir şekilde korunsa da mutlaka sigortalama yapılmakta ve maddi değerleri garanti altına alınmaktadır.

Zeytinburnu Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı

Zeytinburnu Parça eşya taşımacılığı şirketimiz tarafından sigortalı olarak sunulan nakliyat hizmetleri arasında bulunmaktadır. Firmamız, müşterilerimizin taşıtmak istediği eşyaların miktarı ya da boyutu ne olursa olsun hızlı ve güvenli hizmet sunmayı kendine görev edinmiştir. Üstün hizmet anlayışıyla çalışan firmamız sigortalı parça eşya nakliyatında paketleme, aktarma, nakliye, asansörlü taşıma gibi adımların tamamını uygulamakta ve sorunsuz bir nakliyat süreci geçirilmesini sağlamaktadır. Şirketimizin bu tutumu müşterilerimizin kalıcı olmasına vesile olmaktadır.

 

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP