Şehir İçi Nakliyat

İstanbul İçi Eşya Taşıma

Şehir İçi Nakliyat

Türkiye’nin iş, eğitim ve yaşam standartları konusunda en iyi şehirlerinden biri olan İstanbul, farklı özelliklere sahip ilçeleri bünyesinde barındırmaktadır. Her semti farklı güzellikte olan bu şehirde insanlar sürekli olarak yer değiştirmekte ve kendilerine uygun konumu bulmaya çalışmaktadır. Bu sırada da insanlar ev eşyalarını taşımak zorunda kaldıkları için nakliyat firmalarından hizmet almaktadır. Alınan bu hizmetin istenilen şekilde tamamlanabilmesi için seçilen firmanın profesyonel ve özverili olması gerekmektedir. Zeytinburnu Cantürk Nakliyat unvanıyla yıllardır İstanbul içerisinde Zeytinburnu şehir içi nakliyat hizmeti vermekte olan şirketimiz, profesyonelliği ve özverisiyle müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Firmamız talep edilen hizmetin güvenli bir şekilde sürdürülmesinin yanı sıra aynı gün içerisinde tamamlanmasını da sağlamaktadır. Bu özellikler, şirketimizin İstanbul’un en güvenilir nakliyat firması olmasına katkıda bulunmuştur.

  

  

Zeytinburnu Şehir İçi Ofis Taşımacılığı

Metropol şehir statüsüne sahip olması nedeniyle özel ve kamusal kuruluşların pek çoğunun merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Bu durum, firmaların yakın bölgelerde toplanarak iş merkezleri oluşturmalarına sebep olmuştur. Gelişmekte olan ya da İstanbul’da yeni bir ofis açmak isteyen şirketler, bu iş merkezlerine yakın bir konuma taşınmakta istemektedir. Firmamız bu isteği karşılamak ve vatandaşlarımızın iş hayatlarındaki başarılarına katkıda bulunmak için şehir içi Zeytinburnu ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Verilen bu hizmet esnasında, ofis malzemelerinin ve eşyalarının zarar görmeden, hızlı bir şekilde taşınabilmesi için paketleme, sabitleme, sigortalama, asansörlü taşımacılık ve montajlama gibi işlemler yapılmaktadır. Bu işlemlerden yeterli verimin alınabilmesi için kaliteli ambalajlar, donanımlı ekipmanlar, güçlü araçlar ve uzman ekip üyeleri ile çalışılmaktadır.

Zeytinburnu Asansörlü Nakliyat

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat olarak bulunduğumuz nakliyat sektöründe hızlı ve güvenli taşımacılığın lider firması olabilmek için şirket yetkililerimiz ve çalışanlarımız en doğru teknikleri kullanmaktadır. Bu tekniklerden biri olan Zeytinburnu asansörlü nakliyat işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için eğitimli personeller ve güçlü asansörlerden yararlanılmaktadır. Asansörlerin yeterli boyutta olabilmesi için daha öncesinden eşyaların miktarı ve boyutu tespit edilmektedir. Bu tespit sonrasında seçilen asansörlerin kontrolleri yapılmakta ve herhangi bir eksikliği olmadığından emin olunmaktadır. Kullanım öncesinde tüm güvenlik önlemleri alınmakta, eşyalara ya da insanlara zarar gelmesi önlenmektedir.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP