Firma Profili

Ankara Ersoy Nakliyat Şirket Profili

HAKKIMIZDA

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat, kurulduğu günden bu yana müşterilerine kaliteli nakliyat hizmeti sunmak için çalışmakta olan bir firmadır. Firmamız bu amacını gerçekleştirmek için kesintisiz olarak çalışmakta ve yeni yöntemler keşfetmek için araştırma ve geliştirme alanında yatırımlar yapmaktadır. Şirketimiz yatırımlarının karşılığını pek çok kez almış ve günümüze kadar farklı nakliyat alanlarında yeni yöntemler keşfetmeyi başarmıştır. Keşfedilen yöntemler sayesinde kurumumuz piyasada bulunan diğer şirketlere örnek olmaktadır. Bu durum şirketimizden hizmet almayan vatandaşlarımızın bile iyi hizmet alma ihtimalini arttırmaktadır. Ancak hakkımızda internet üzerinde ve insanlar arasında yapılan yorumlar, vatandaşlarımızı firmamızdan hizmet almaya itmektedir. Bu da hem şirketimizin hızlı bir şekilde büyümesine ön ayak olmakta hem de daha fazla vatandaşımızın kusursuz nakliyat hizmeti almasını sağlamaktadır.

Zeytinburnu Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Firmamız Türkiye’nin en büyük şehri olan ve pek çok merkeze ev sahipliği yapan İstanbul’da hizmet vermeye başlamış bir şirkettir. Şirketimizin bu kentte köklü bir geçmişe sahip olması, Zeytinburnu şehir içi nakliyat hizmetlerinde tercih edilen ilk firma olmasına vesile olmaktadır. Kentte sürekli gelişim ve değişime yönelik projelerin hayata geçirilmesi, nakliyatların sayısını da yükseltmektedir. Şirketimiz artan ihtiyacı karşılamak ve vatandaşlarımızın hak ettikleri nakliye hizmetlerini almalarına olanak sağlamak için ekibini ve filosunu büyütmeye çalışmaktadır. Bu çalışmaların gün geçtikçe olumlu sonuçlar vermesi aynı gün içerisinde birden çok müşterimizin hizmet almasına imkan tanımaktadır. Şirketimizin sunmakta olduğu hizmetin kalitesi ve güvenirliği şehir içinde olduğu kadar şehirler arası hizmetlerde de ön plana çıkmamıza vesile olmaktadır.

Zeytinburnu Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’da başlayan nakliyat serüvenine tüm Türkiye’de devam etmekte olan Zeytinburnu Cantürk Nakliyat, yıllar boyunca kazandığı tecrübe sayesinde sorunsuz taşımacılığın adresi olmaya devam etmektedir. Firmamız tarafından verilen Zeytinburnu şehirler arası nakliyat hizmeti tüm şehirlerde ve ilçelerde ikamet etmekte olan vatandaşlarımız için uygundur. Şirketimiz, müşterilerimizin güven içerisinde, hızlı bir taşımacılık hizmeti alabilmelerini sağlamak için güçlü nakliye kamyonlarıyla, dayanıklı paketleme malzemeleriyle ve kaliteli ekipmanlarla çalışmaktadır. Sahip olunan imkanların en doğru şekilde kullanılabilmesi için de nakliyat alanında deneyimli ve tecrübeli olan, özverili çalışabilecek kişiler görevlendirilmektedir.

ASANSÖRLÜ, SİGORTALI NAKLİYAT

30 yılı aşkın bir süredir işlevselliğimizi koruduğumuz Zeytinburnu nakliyat alanında sizler de firmamız aracılığıyla sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Hemen bizlere ulaşın.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP