Eşya Paketleme

Maksimum Eşya Güvenliği

Eşya Paketleme

Ofis malzemelerinin, ev eşyalarının ya da fabrikalarda kullanılan makinelerin taşınması sırasında zarar görme ihtimalinin azaltılması için mümkün olduğunca dikkatli davranılması gerekmektedir. Taşımayı gerçekleştiren kurumun yeterli dikkate sahip olmaması ya da eşyaları dış etkenlerden korumak için Zeytinburnu eşya paketleme ve ambalajlama yapmaması istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Zeytinburnu Cantürk Nakliyat isimli nakliyat firmamız, her türlü nakliyat hizmetini güvenli ve kayıpsız bir şekilde tamamlamak için çalışmaktadır. Bu çalışmalarından yeterli verimi alabilmek için eşyaları muhafaza ederken en güvenilir ambalajlardan yararlanmaktadır. Kullanılan ambalajların istenilen güvenliği sağlayabilmesi için uzman personellerimiz tarafından keşfedilmiş teknikler kullanılmaktadır. Şirketimiz daha iyi paketleme yöntemleri bulmak için sektörü takip etmekte ve araştırma çalışmalarına yatırım yapmaktadır. Bu yatırımlar vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alabilmesine imkan tanımaktadır.

  

  

Zeytinburnu Ofis Taşıma

Paketlemenin en önemli olduğu nakliyat alanlarından birisi şüphesiz ki ofis taşımacılığıdır. Çünkü bu hizmet sırasında kurumsal firmalar tarafından en yüksek verimi alabilmek için satın alınmış, maddi değeri yüksek eşyalar kullanılmaktadır. Bu eşyaların gereken düzeyde korunmaması, aktif olarak çalışan ofislerde işlerin aksamasına sebep olabilmektedir. İşlerin aksaması da dolaylı olarak şirketin maddi yönden kayba uğramasına sebep olacağı için malzemelerin mümkün olduğunca zararsız bir şekilde taşınması şarttır. Firmamız Zeytinburnu ofis taşıma sırasında eşyaların maksimum seviyede korunabilmesi için kaliteli ambalajların yanında özel teknikler ve aparatlar kullanmaktadır. Bu özel teknikler ve aparatlar ofis malzemelerinin her türlü dış etkene karşı dayanıklı olmasına vesile olmaktadır.

Zeytinburnu Şehirler Arası Nakliyat

Zeytinburnu Şehirler arası nakliyat esansında ortaya çıkabilecek sorunların çeşidi bir hayli çoktur. Bu kadar fazla sorun ortaya çıkabilecekken eşyaların zarar görmemesi için mümkün olduğunca özenli çalışılması gerekmektedir. Firmamız gösterdiği özen sayesinde, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna yapılan nakliyatların dahi kayıpsız bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Şirketimiz bunu başarabilmek için paketleme ve ambalajlama tekniklerinin yanında pek çok detaya da dikkat etmektedir. Örnek olarak, iki şehir arasında yapılan nakliyatlarda, yolların durumu, hava şartları, doğal koşullar ve trafik gibi değişkenler dikkate alınmaktadır. Bu değişkenler, daha iyi bir nakliyat süreci geçirilmesi için  hem paketleme adımında hem de nakliyat sırasında değişikliklerin yapılmasına sebep olmaktadır.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP