Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye'nin Her Yerine Eşya Taşıma

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin en modern şehirlerinden biri olan İstanbul bu özelliğini metropol olmasına borçludur. Şehrin metropol olması, devlet dairelerinin tamamının merkezinin burada olmasına sebep olmaktadır. Devlet dairelerinin merkezinin bu şehirde bulunması pek çok firmanın da merkezini buraya taşımasına sebep olmuştur. Firma merkezlerinin bu şehirde olması farklı iş olanaklarının ortaya çıkmasına vesile olmaktadır. İş olanaklarının yanında eğitim imkanları ve yaşam standartlarının yüksekliği bu kentin bir cazibe merkezi haline gelmesine olanak sağlamıştır. Buna bağlı olarak pek çok insan farklı kentlerden İstanbul’a göç etmektedir. Göç sonrasında hayata daha kolay adapte olabilmek için insanlar eski evlerindeki eşyaları yeni evlerine taşımak istemektedir. Şirketimiz bu isteği hayata geçirebilmek için çalışmakta olan bir firmadır. Zeytinburnu Cantürk Nakliyat ismiyle çalışmakta olan firmamız Zeytinburnu şehirler arası nakliyat hizmetlerinin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için birçok detayı göz önünde bulundurmaktadır.

  

  

Zeytinburnu Sigortalı Nakliyat

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat tarafından yapılan Zeytinburnu şehirler arası nakliye işlemlerinin güven içerisinde tamamlanabilmesi için sigortalamaya büyük önem verilmektedir. Şirketimizin sigortalamaya verdiği önem uzun yollarda meydana gelebilecek problemler neticesinde hem firmamızın hem de bizden hizmet alan vatandaşlarımızın mağdur olmasını önlemektedir. Firmamız aracılığıyla yapılan sigorta işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ücretsiz olarak verilen bu hizmet sayesinde uzmanlar tarafından eşyaların değerleri belirlenebilmektedir. Değerleri belirlenen eşyalar hakkında bilgilerin bulunduğu belgeler sigorta şirketine gönderilmekte ve imzalanmaktadır. Belgelerin imzalanmasının ardından müşterilerimizin talep ettiği tarihte Zeytinburnu sigortalı nakliyat işlemlerine başlanabilmektedir.

Zeytinburnu Depolama ve Şehirler Arası Nakliyat

Şirketimizden Zeytinburnu eşya depolama hizmeti alarak eşyalarını güvenlikli bir yerde muhafaza etmek isteyen müşterilerimiz bir hayli fazladır. Genellikle Zeytinburnu şehirler arası nakliye hizmetleriyle birlikte alınan bu hizmetin sorunsuz yapılabilmesi için eşyaların miktarına ve boyutuna uygun depolar seçilmektedir. Seçilen depolarda saklanacak eşyaların zarar görmemesi için mutlaka paketleme yapılmaktadır. Paketlemenin yanında depolardaki ısı, nem ve sıcaklık gibi dış etkenler dengelenmektedir. Ayrıca toz ve böcekler yüzünden eşyaların zarar görmemesi için belirli aralıklarla temizlik ve ilaçlama yapılmaktadır. Müşterilerimizin talep ettiği tarihe kadar depolarda saklanan eşyalar talep edildiği taktirde yeni konumlarına taşınabilmektedir.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP