Asansörlü Nakliyat

25. Kata Kadar Sorunsuz Ulaşım

Asansörlü Nakliyat

Nakliyat sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri taşımanın gerçekleşeceği dairenin ya da ofisin kaçıncı katta olduğudur. Buna dikkat edilmemesi durumunda gerekli ekipmanlara sahip olmayan nakliyat şirketleri vatandaşlarımızı zor durumda bırakabilmektedir. Vatandaşlarımızın zor durumda kalması da işlerinin aksamasına veya maddi kayıp yaşamalarına sebep olabilmektedir. Zeytinburnu Cantürk Nakliyat olarak sunmakta olduğumuz Zeytinburnu asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde vatandaşlarımızın zor durumda kalmaları engellenmekte ve kusursuz bir nakliyat süreci geçirmeleri sağlanmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan donanımlı asansörler sayesinde hem yüksek katlardaki hem de alçak katlardaki dairelere eşya aktarımı yapılabilmektedir. Ek olarak, işlemler sırasında gerekli güvenlik önlemlerinin alınması nakliyatın kayıpsız bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlamaktadır. Ancak en küçük ihtimaller dahi göz önünde bulundurulduğu için nakliyat öncesinde sigorta yapılmaktadır.

   

  

Zeytinburnu Sigortalı Nakliyat

Şirketimiz tarafından yapılan nakliyat işlemlerinin tamamında sigortalama yapılmaktadır. Firmamızın sigortalamaya bu kadar önem vermesinin sebebi, nakliyat sırasında karşılaşılabilecek problemler sonrasında iki tarafın da mağdur olmasını engellemektir. Örnek olarak, sel ya da heyelan gibi tahmin edilmesi güç olayların meydana gelmesi durumunda zarar gören eşyaların maddi değerleri hesaplanmakta ve ödemesi sigorta şirketi tarafından eksiksiz olarak yapılmaktadır. Zeytinburnu Sigortalı nakliyat sayesinde müşterilerimizin eşyalarının maddi değerlerini koruma altına alabilmesi için ekspertiz hizmeti de verilmektedir. Uzman personellerimiz sayesinde sigortalama yapılacak eşyaların değeri belirlenmekte ve resmi belgelere dökülmektedir. Sonrasında belgeler yetkili kişiler tarafından imzalanarak sigortalama onaylanmaktadır.

Zeytinburnu Ofis Taşımacılığı

Kurumsal bir kimlik kazanmak isteyen kuruluşların pek çoğu daha iyi bir ofiste çalışmayı amaçlamaktadır. Ofislerin gereken malzemelere sahip, önemli merkezlere yakın ve yeterli güvenlik seviyesinde olması büyük önem taşımaktadır. Buna bağlı olarak yüksek katlı plazalara ofisini taşımak isteyen şirket sayısı oldukça yüksektir. Firmamız bu isteği karşılamak ve şirketlerin aynı gün içerisinde işlerine devam edebilmelerini mümkün kılmak için asansörlü Zeytinburnu ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bu hizmet sırasında kullanılan araçların donanımlı, görevlendirilen personellerin profesyonel olmasına dikkat edilmektedir. Böylelikle küçük dikkatsizlikler sonucunda maddi değeri yüksek ofis eşyalarının zarar görmesi önlenmektedir. Firmamızdan asansörlü taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimiz telefon numaramızdan şirketimize ulaşabilmektedir.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP