Ofis Taşıma

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri

Ofis Taşıma

Şirketlerin ofislerini değiştirmelerinin pek çok farklı sebebi olabilmektedir. Bu sebepler olumlu olduğunda firmaların daha kurumsal bir imaj çizmesine yardımcı olabilmektedir. Özellikle iş merkezleri ve özel olarak dizayn edilmiş ofisler firmaların müşterilerinin gözünde daha olumlu yer edinmesine neden olmaktadır. Ancak ofis değiştirme sırasında yaşanacak aksaklıklar bu durumun tam tersine dönmesine sebep olabilmektedir. Bu yüzden profesyonel olarak ofis taşımacılığı yapan bir firmadan yardım alınmalıdır. Şirketimiz, sahip olduğu birçok referans sayesinde ofis nakliyatı alanında uzmanlığını kanıtlamış bir firmadır. Zeytinburnu Cantürk Nakliyat ismiyle çalışan şirketimiz, ofis malzemelerin sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için gereken güvenlik önlemlerini almakta ve tüm nakliyat adımlarını kusursuz bir şekilde uygulamaktadır. Bu adımlar arasında paketleme, sigortalama, taşıma, asansörlü nakliyat ve montajlama aşamaları bulunmaktadır.

  

  

Paketleme ve Ambalajlama

Ofis nakliyesi sırasında maddi değeri çok yüksek eşyalar taşınabilmektedir. Bazı durumlarda bu eşyaların tamir edilmesi ya da yenisinin bulunması oldukça zor olabilmektedir. Bu yüzden eşyaların mümkün olduğunca iyi bir şekilde korunması gerekmektedir. Şirketimiz taşınacak eşyaların maksimum seviyede korunabilmesi için sektördeki en kaliteli ambalajları kullanmaktadır. Kullanılan ambalajların profesyoneller tarafından doğru tekniklerle değerlendirilebilmesi en iyi sonuçların ortaya çıkmasına vesile olmaktadır. Paketleme ve ambalajlama alanında gösterdiğimiz özen kazalarda dahi eşyaların çizik bile almadan korunmasına olanak sağlamaktadır. Firmamızın ofis eşyalarını üst düzeyde koruyabilmesi tercih edilme sıklığımızı arttırmakta ve firmamızın daha geniş kitlelere hitap edebilmesine imkan vermektedir.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalama her nakliyat hizmetinde olduğu gibi ofis nakliyesinde de büyük öneme sahiptir. Taşınacak ofis eşyaların maddi değerinin yüksek olması bu önemin katlanmasına sebep olmaktadır. Şirketimiz müşterilerimizin taşınmasını talep ettiği eşyaları tespit etmekte ve ekspertiz yardımıyla maddi değerlerini belirlemektedir. Ekspertiz hizmeti sigortalamanın herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olmadan tamamlanmasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmetiyle işlemler güven içinde yapılmaktadır. Sigortalamanın gerçekleştirilebilmesi için oluşturulan belgelerin imzalanması yeterli olmaktadır. Sigortalı nakliyat dahilinde ofis eşyalarını taşıtan müşterilerimizin ne olursa olsun maddi kayba uğraması engellenmektedir. Çünkü karşılaşılan zararların maddi karşılığı sigorta firması aracılığıyla ödenmektedir.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP