Eşya Depolama

Güvenli Eşya Depoları

Eşya Depolama

Nakliyat oldukça uzun ve zorlu bir süreçtir. Bu süreçte beklenmedik olaylar meydana gelebilmektedir. Bu olaylar şirketten kaynaklı olabildiği gibi müşterilerin yaşadığı özel durumlar neticesinde de ortaya çıkabilmektedir. Meydana gelen olaylara bağlı olarak nakliyat ertelenebilmekte ve Zeytinburnu eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu hizmet sayesinde eşyalar uzun süre muhafaza edilebilmekte ve istenilen tarihte tekrar taşınabilmektedir. Zeytinburnu Cantürk Nakliyat ismiyle sektörde hizmet vermekte olan şirketimiz, sorunsuz depolama hizmeti sunan firmalar arasında bulunmaktadır. Şirketimiz tarafından verilen hizmetin sorunsuz olmasını sağlayan etken personellerimizin alanlarında uzman, ekipmanlarımızın son teknoloji ürünleri olmasıdır. Firmamız ekipmanlar ve uzmanların yanında eşyaların herhangi bir dış etken yüzünden zarar görmesini engellemek için paketleme ve ambalajlama da yapmaktadır.

  

  

Zeytinburnu Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyatın gidişatını belirleyen adımların başında Zeytinburnu eşya paketleme ve ambalajlama gelmektedir. Çünkü, yollarda meydana gelebilecek sarsıntılar ya da depolarda oluşabilecek beklenmedik durumlar eşyaların zarar görmesine sebep olabilmektedir. Şirketimiz bu durumların gerçekleşmesi ihtimalini göz önünde bulundurmakta ve eşyaların koruma altına alınmasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından yapılacak paketleme işlemleri öncesinde eşyalar ile ilgili bilgiler alınmakta ve temin edilmesi gereken ambalajlar en kısa sürede tedarik edilmektedir. Uzman personellerimiz tarafından yapılan paketleme işlemlerinde en iyi teknikler uygulanmaktadır. Firmamız kendi özel tekniklerini üreten sayılı nakliyat şirketi arasındadır. Tekniklerin yanında üst düzey ambalajlar kullanılmaktadır. Böylelikle darbelerin soğurulması, eşyaların dış etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Teknikler, ambalajlar ve uzman personellerimiz sayesinde depolarda meydana gelebilecek olaylar neticesinde de eşyaların zarar görmesi önlenmiş olmaktadır.

Zeytinburnu Şehirler Arası Nakliyat

Depolamaya en sık ihtiyaç duyulan hizmetler arasında Zeytinburnu şehirler arası nakliyat başta gelmektedir. İki hizmetin beraber tercih edilmesinin bazı belli sebepleri bulunmaktadır. Bu sebeplerin başında vatandaşlarımızın şehri tanıma isteği gelmektedir. İlk defa bulunacakları bir şehre taşınmaya karar veren kişiler en uygun muhiti tespit edebilmek için bir süre geçici konaklama seçeneklerinden yararlanmakta ve şehri analiz etmektedir. Bu analiz esnasında eşyaların güvenli bir noktada muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu gereklilik müşterilerimizin firmamızdan depolama hizmeti almasına vesile olmaktadır. Hizmetin sonunda, müşterilerimizin talep ettiği tarihte istenilen konuma taşıma yapılmaktadır.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP