Parça Eşya Taşıma

Yoğunluğu Fark Etmeden Taşıyoruz

Parça Eşya Taşıma

Nakliyat, pek çok farklı alanda çalışılan bir sektördür. İnsanlar istedikleri türdeki ve miktardaki eşyaları nakliyat hizmetleriyle taşıyabilmektedir. Ancak pek çok kişi, az sayıdaki eşyaları için nakliyat şirketlerinden yardım almaya çekinmektedir. Bu çekincenin sebebi, maliyetin yüksek olmasına duyulan korkudur. Firmamız vatandaşlarımızın çekincesini kırmak ve uygun fiyata kusursuz bir nakliyat hizmeti almalarını sağlamak için Zeytinburnu parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Diğer firmaların aksine, şirketimiz tarafından yapılan tüm parça eşya nakliyatları özenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Eşyaların sorunsuz taşınabilmesi için diğer nakliyat hizmetlerinde kullanılan tekniklerden yararlanılmaktadır. Ancak maliyeti düşürmek ve müşterilerimizin ceplerini zorlamamak için eşyaların miktarına ve boyutuna göre araç ve eleman görevlendirilmektedir. Firmamızın bu tutumu müşterilerimiz ile aramızda güçlü bir ilişki kurulmasına olanak sağlamaktadır.

  

  

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Parça eşya taşımacılığının en sık tercih edildiği zaman müşterilerimizin yeni bir eve taşındığı zamandır. Bu durumda parça eşya nakliyatı ile Zeytinburnu evden eve nakliyat birleştirilmektedir. Vatandaşlarımızın eski evlerindeki tüm eşyalar yerine sadece bir kısmını taşımaya karar verdikleri durumlarda bu hizmet sunulabilmektedir. Diğer parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde olduğu gibi evden eve parça eşya nakliyatında da eşyaların miktarına ve boyutuna dikkat edilerek araç tahsis edilmektedir. Bu hizmette müşterilerimizden eşyalar hakkında bilgiler dışında evler hakkındaki detaylar da alınmaktadır. Bu sayede ne tür bir asansör kullanılacağı tespit edilebilmektedir. En doğru asansörün seçilebilmesi için müşterilerimizin taşımanın gerçekleşeceği her iki evin de kaçıncı katta olduğu hakkında bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Zeytinburnu Şehir İçi Nakliyat

Kısa mesafe de olsa şehir içinde yapılan parça eşya nakliyelerinde diğer hizmetlerde kullanılan tekniklerin tamamı özenli bir şekilde uygulanmaktadır. Bu hizmet için ilk olarak eşyalar hakkında müşterilerimizden bilgi alınmakta ve paketleme malzemeleri ve teknikleri belirlenmektedir. Sonrasında sigortalama için belgeler hazırlanmakta ve imzalar atılmaktadır. Sigortalanan eşyalar ihtiyaç duyulduğu taktirde asansörle zemine indirilmektedir. Eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi için montaj ekipleri tarafından parçalama yapılabilmektedir. Uzman şoförlerimiz ve kaliteli araçlarımız ile yapılan Zeytinburnu şehir içi nakliyat işlemleri tamamlandıktan sonra müşterilerimizden geri bildirim alınmakta ve görüşleri değerlendirilmektedir.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP