Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Personeller İle Hizmet

Evden Eve Nakliyat

Başka bir eve taşınmak isteyen insanların büyük bir çoğunluğu eski evlerindeki eşyalarını da beraberlerinde götürmek istemektedir. Bu isteği karşılamak pek çok durumda nakliyat şirketlerinde kalmaktadır. Manevi ve maddi değeri olan eşyaları daha önceden hiç görmedikleri kişilere teslim etmek de vatandaşlarımızın stres olmasına sebebiyet vermektedir. Bu stresi azaltmak yine nakliyat şirketlerinin görevidir. Firmamız hem müşterilerinin eşyalarını güvenli bir şekilde taşımak hem de stres düzeyini minimuma çekmek için pek çok detaya özen göstermektedir. Zeytinburnu Cantürk Nakliyat olarak verdiğimiz Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmeti öncesinde ve esnasında gösterdiğimiz özen referanslarımıza da yansımaktadır. Daha önce tamamladığımız hizmetlere verilen olumlu geri bildirimler kaliteli hizmetimizin kanıtı niteliğindedir.

  

  

Zeytinburnu Parça Eşya Taşımacılığı

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat olarak taşımacılık sektörünün lideri konumunda bulunan firmamız, evden eve nakliyat hizmetlerinin yanında Zeytinburnu parça eşya taşımacılığı taleplerine de yanıt vermektedir. Evden eve nakliye hizmetlerine göre oldukça uygun fiyatlı olan bu hizmetimiz sayesinde az sayıda eşya taşınabilmektedir. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizden ilk olarak taşımayı planladıkları eşyalar hakkında bilgiler alınmaktadır. Alınan bilgiler nakliyat sırasında kullanılacak aracın türünün ve diğer nakliye elemanların seçilmesine yardımcı olmaktadır. Eşyaların miktarına göre araç seçimi yapılması gereksiz yere büyük araçlar kullanılmasını önlemekte ve tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Evden eve yapılan parça eşya nakliyatlarında her taşımacılık işleminde olduğu gibi paketleme ve sigortalama yapılmaktadır. Bu sayede hem eşyalar dış etkenlerden korunmakta hem de maddi değerleri garanti altına alınmaktadır.

Zeytinburnu Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliye işlemlerinde sigortalamaya büyük önem verilmektedir. Çünkü herhangi bir kaza sonucunda eşyalar zarar görürse maddi kayıp sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Bu durum hem vatandaşlarımızın içinin rahat olmasını sağlamakta hem de şirketimizin karşılayamayacağı maddi yüklerle karşı karşıya kalmasını önlemektedir. Sigortalamanın kusursuz bir şekilde yapılabilmesi için taşınması planlanan eşyalar maddi değerleriyle birlikte belirlenmekte ve elde edilen bilgiler resmi belgelere aktarılmaktadır. Sigorta belgelerinin şirket yetkililerimiz, müşterilerimiz ve anlaşma yaptığımız sigorta firması tarafından imzalanmasıyla birlikte işlemler tamamlanmaktadır. Sonrasında belirlenen tarihte evden eve Zeytinburnu sigortalı nakliyat gerçekleştirilebilmektedir.

Zeytinburnu Cantürk Nakliyat
Beştelsiz Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No: 20/A, Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 06 23
Telefon: 0212 504 25 37
Web: www.zeytinburnunakliyat.com.tr
Email: info@zeytinburnunakliyat.com.tr

ARAMA YAP